THYMUS SMART

DERİN, SADE ve BİLGE...

ThymusSmart GmbH, bilgeliği teknolojiyle birleştirerek geliştirdiği ürünlerle şıklığı faydayla buluşturmayı ve Timüs Bezi ve faydaları hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayan bir İsviçre şirketidir.

ThymusSmart NEDİR?

ThymusSmart, özünde Timüs’ü uyandırma ve kadim Timüs Vuruşu’nu hayata geçirme projesidir. Timüs Vuruşu tireşimini veren bir masaj terapi kolyesidir. Hedefimiz Timüs Bezi ve yararları konusunda farkındalık yaratmakla beraber, ThymusSmart markası altında özellikle kendini tekrar eden takı sektörüne yeni bir soluk getirmek, işlevsellik ve şıklığı buluşturmak. Giyilebilir teknolojik ürünler kategorisinde yeniliklere imza atmak… Timüs Bezi’nin bulunduğu noktaya parmaklarla yapılan dairesel vuruş; “Timüs Vuruşu” olarak geçer. Ürünümüz bu vuruşun titreşimini simüle eder, hatırlatır ve dikkat çekmeden her yerde uygulanmasını sağlar. Dünyada benzeri olmadığı belgelenen ThymusSmart bir İsviçre-Türkiye ortak projesidir.
 

ThymusSmart NASIL KULLANILIR?

Günde 1-3 kez ve her seferde 10-15 saniye süreyle yapılması önerilen Timüs Vuruşu’nu yine aynı süre ve sıklıkta ThymusSmart yardımıyla yapabilirsiniz. ThymusSmart boynunuzda olduğu sürece bunu size hatırlatacaktır. ThymusSmart’ın içinde özel bir mekanizma mevcuttur ve ihtiyaç duyulduğu anda çalıştırılması esasına dayanır. Ortasına bastığınız sürece ThymusSmart titreşir ve göğsünüze masaj yapar.
 

NEDEN ThymusSmart?

Timüs Bezi, tıbben bağışıklık sisteminin merkezi olarak kabul edilmektedir. HAYAT BOYU DÜZENLİ uyarıldığı takdirde vücut direncini arttırdığı kanıtlanmıştır. Onu uyarmanın en kadim yöntemi göğse düzenli vuruşlar yapmak... HAYAT BOYU... HER GÜN.... ThymusSmart; Beden mucizesi Timüs Bezi ve etkin olması için şart olan düzenli uyarılma gerekliliğini hatırlatarak Timüs Vuruşu (Thymus Thump)’ nu her yerde, ihtiyaç duyulan her an uygulamanız içindir. Bedensel ve ruhsal iyilik halinizi başlatmanız için her an yanınızdadır.
 

PATENT

ThymusSmart ÜRÜNLERİ ; EPO 13821006.7 numaralı ULUSLARARASI patent belgesi ile korunmaktadır.

Bu Yazıyı Paylaş