NEDEN ThymusSmart ?

Timüs Bezi, tıbben bağışıklık sisteminin merkezi olarak kabul edilmektedir. HAYAT BOYU DÜZENLİ uyarıldığı takdirde vücut direncini arttırdığı kanıtlanmıştır. Onu uyarmanın en kadim yöntemi göğse düzenli vuruşlar yapmak... HAYAT BOYU... HER GÜN....


ThymusSmart; Beden mucizesi Timüs Bezi ve etkin olması için şart olan düzenli uyarılma gerekliliğini hatırlatarak Timüs Vuruşu (Thymus Thump)’ nu her yerde, ihtiyaç duyulan her an uygulamanız içindir. Bedensel ve ruhsal iyilik halinizi başlatmanız için her an yanınızdadır.


100% Orjİnal

Sitemizdeki ürünlerimizin hepsi orjinal olup garantimiz altındadır.

Ücretsİz Kargo

Ürünleriniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz olarak gönderilmektedir.

10 Gün İçerisinde İade

İade şartları doğrultusunda, ürün bedeli 10 iş günü içerisinde geri ödenir.

Ödeme Kolaylığı

Kredi kartı tek çekim ve kredi kartına taksit seçeneklerimiz bulunmaktadır.

7 Gün İçinde Cayabilirsiniz
Bu süre içerisinde, sipariş içeriğini, ambalajı bozulmamış ve hasarsız olarak iade ettiğinizde ödediğiniz ücret tarafınıza eğer havale ile yapılmış ise 10 iş günü içerisinde geri ödenir.
Güvenlik Önemli
thymussmart.com'da alışverişinizi yaparken girdiğiniz tüm verileriniz veritabanımızda tutulmaktadır. Sadece her hangi bir sorun olma olasılığına karşın Kredi Kartı bilgileriniz sistemde tutulmamaktadır. Mevcut bilgiler kullandığımız SSL sertifikasınca 256 bit şifreleme teknolojisi ile şifrelenmektedir.
Gizlilik Önceliğimiz
thymussmart.com üyelerinin kişisel bilgilerinin gizliliğine önem vermektir. Girdiğiniz üyelik bilgileriniz ve diğer kişisel bilgiler tamamen saklı kalacaktır. Bu bilgiler ancak ve ancak sadece thymussmart.com tarafından müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyesinde kullanılacaktır. K.V.K.K. metinimizi linkinden inceleyebilirsiniz.
Siparişinizi Teslim Alırken
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Anlık Instagramımız
Kullananlar Ne Diyor?

Çok severek kullanıyorum. Her gün takıyorum, kolye olarak çok beğenildi. Herkes görüntüsüne hayran ben işlevine, gülümseme yerleşti yüzüme...

Tuba SERTTAŞ Ziraat Y.Mühendisi / İstanbul

Kolyemi takınca kendimi keyifli,neşeli ve daha da güzel hissediyorum. Aklıma geldikçe dokunup güzel niyetlerimle aktive ediyorum ve günüm güzel geçiyor. Çok teşekkürler.

Nuran BOYACIOĞLU Müzik Öğretmeni / İZMİR

Timüs Kolyesi'ni ilk gördüğümde şık tasarımıyla dikkatimi çekmişti. İşlevini duyduktan sonra da almaya karar verdim. Rahatlatıcı bir his uyandıran Timüs Kolyesi'ni keyifle her gün kullanıyorum.

Hülya KULOĞLU Sanayici / İZMİR

Ne zaman sıkılsam, endişelensem veya tedirgin olsam tek dokunuşu yetiyor. Tabiki de bir tek fiziksel olarak değil ben de biliyorum, inanmakta gerekiyor ben de inanıyorum.

Alex VARYAN Barmen / İZMİR

Kolyeyi aldığım günden beri artan özgüvenim sayesinde işlerimin %90 ını başarı iel sonuçlandırdım. Benimlemi ilgili yoksa bu mücize kolye ile ilgili mi bilemedim 😊

Ece Aras Sosyolog / İZMİR